30 червня відбулася конференція на тему феномену соціальної згуртованості в Україні та Молдові

30.06.2020 дистанційно відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Феномен солідарності і соціальної згуртованості в Україні та Республіці Молдова: нові виклики та контексти», яку організували Південноукраїнське відділення Соціологічної асоціації України, Чорноморський національний університет імені П. Могили (м. Миколаїв) та Асоціація соціологів та демографів Республіка Молдова.

До участі в конференції зголосилися науковці і викладачі Інституту соціології НАН України, Інституту юридичних, політичних і соціологічних наук Республіки Молдова, навчальних закладів Києва, Одеси, Миколаєва, Харкова, Львова, Запоріжжя, Дніпро, Житомира, Вінниці.

Привітали учасників конференції д. соц. н., професор кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», голова Південноукраїнського відділення Соціологічної асоціації України Олена Лісеєнко та  д. хаб. політичних наук,  професор, директор Інституту юридичних, політичних та соціологічних наук Республіка Молдова Віктор Жук.

На пленарному засіданні і панельній дискусії учасники конференції обговорили актуальні питання, пов’язані з взаємозв’язком ідентичностей і групової солідарності, дослідженням феномену солідарності, соціальної згуртованості та соціального капіталу в контексті пандемії COVID-19 і карантину, практичні аспекти дистанційної освіти в умовах карантину, проблеми інформаційної безпеки, методологічні проблеми он-лайн-досліджень в умовах пандемії COVID-19 і карантину.

Скажіть нам Що ви думаєте
1Подобається0Супер0Радію0Здивований0Засмучений0Роздратований

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *