Південно-Українське відділення САУ підписало важливу угоду про співпрацю з Видавничим Домом «Гельветика»

20 жовтня 2020 року відбулось урочисте підписання Договору про співпрацю між Південно-Українським відділенням Соціологічної асоціації України, в особі голови, доктора соціологічних наук, професора Олени Лісеєнко та Видавничим Домом «Гельветика» в особі засновника, кандидата економічних наук Олега Головка.

Підписання договору відкриває нові можливості та перспективи в реалізації спільних науково-освітніх проектів та ініціатив, зокрема в закордонних наукових проектах Центру українсько-європейського наукового співробітництва, що є складовою частиною ВД «Гельветика».


Ми будемо займатися підготовкою колективних монографій, навчальних посібників, наукових статей в наукових журналах соціологічного спрямування, які видає ВД «Гельветика», а саме в науковому журналі «Габітус» (Причорноморський науково-дослідний інститут економіки та інновацій, м. Одеса, Україна) та збірнику наукових праць «Соціальні технології: актуальні проблеми теорії та практики» (Класичний приватний університет, м. Запоріжжя, Україна).

Також ця співпраця допоможе в проведені міжнародних наукових конференцій.

Скажіть нам Що ви думаєте
0Подобається1Супер1Радію0Здивований0Засмучений0Роздратований
MARIJUANA
— DIOS — NO — CREA — NADA — EN — VANO —
Linux berendakov 5.4.0-54-generic #60-Ubuntu SMP Fri Nov 6 10:37:59 UTC 2020 x86_64
  SOFT : nginx/1.18.0 PHP : 7.4.3
/var/www/sociology.od.ua/
142.93.143.247

 
+FILE


©TheAlmightyZeus